Головна Новини На правах реклами Як вибрати портативну зарядну станцію для дому

На правах реклами Як вибрати портативну зарядну станцію для дому

by Max

Електронні пристрої є невід’ємною частиною нашого життя.

Ми щодня використовуємо смартфони, планшети, ноутбуки, фотоапарати та акумулятори. Однак усім цим пристроям необхідний доступ до електрики. Тож якщо ви плануєте поїхати кудись без доступу до електромережі, ідеальним рішенням стане портативна зарядна станція. Працює вона як великий блок живлення, здатний заряджати кілька пристроїв одночасно. Таке обладнання забезпечує автономність у разі вимкнення електроенергії, під час перебування в кемпінгу або на присадибній ділянці. Мобільні електростанції мають потужність до 3600 Вт*г, а для деяких моделей можна купити додатковий акумулятор. На ринку представлено багато різних моделей. Всі вони мають різні характеристики і ціну. Як вибрати зарядну станцію для дому, та що при цьому враховувати, далі у статті.

Домашні портативні електростанції: для чого потрібні?

Зарядна станція для дому використовується в разі вимкнення електроенергії для живлення різних пристроїв, у тому числі:

 • Комп’ютерне та офісне обладнання: електростанція може захистити дані та забезпечити безперервну роботу вашого комп’ютера, принтера, сканера тощо.
 • Освітлення: Електростанція може живити світлодіодні або компактні люмінесцентні лампи для забезпечення освітлення в разі вимкнення електроенергії.
 • Побутова техніка: Електростанція може живити ваш холодильник та іншу побутову техніку, даючи змогу зберігати їжу і готувати в разі вимкнення електроенергії.
 • Телевізор і аудіо: електростанція може живити ваш телевізор, домашній кінотеатр і динаміки, щоб розважити вас у разі вимкнення електроенергії.

Вибір зарядної станції

Критерії вибору в першу чергу мають включати потужність конкретної моделі. Вона залежить від ємності акумулятора. Чим вище це число, то більше пристроїв можна під’єднати до станції не тільки за кількістю, а й за потужністю.

 1. Низьке енергоспоживання. Це зарядні пристрої від 210 до 600-700 Вт. Вони використовуються для подачі зарядного струму на різні пристрої – невеликі світлодіодні світильники і навіть газовий котел.
 2. Середня потужність – від 700 Вт до 2 кВт. Ці електростанції здатні живити морозильну камеру, холодильник, кондиціонер, бойлер, насос.
 3. Висока потужність. У таких випадках неенергетичні установки можуть досягати 5 кВт. Настільки високий коефіцієнт потужності дає змогу під’єднати всі електроприлади у великому будинку, на дачі, у квартирі.

Кращі портативні зарядні станції для дому

Якщо ви шукаєте мобільне джерело живлення у співвідношенні ціна/якість, зверніть увагу на такі види моделей, враховуючи їх плюси і мінуси:

 • Компактний похідний варіант електростанції EcoFlow River mini потужністю 300 Вт. Вона буде корисною як вдома, так і в подорожі. Перевагою станції є безпека при використанні та наявність великої кількості роз’ємів і портів, зокрема USB-C PD, USB-A, що дає змогу заряджати безліч пристроїв. Станцію можна заряджати від розетки, автомобіля або сонячної батареї.. Станція EcoFlow River буде корисна і для аварійного електропостачання. Мінусів у станції не виявлено.
 • Мобільна, потужна зарядна станція EcoFlow Delta 2. Забезпечує високу вихідну потужність 1024 Вт*г і тривалий час роботи. Перевагою є технологія X-Stream, що дає змогу її швидко заряджати, а додаток EcoFlow забезпечує зручний доступ до найважливіших функцій і налаштувань. Розширити ємність станції можна до 2048 Вт*г, використовуючи призначену для неї додаткову батарею. Недоліки: трохи шумить під час заряджання, але не критично.
 • Універсальна портативна зарядна станція Jackery Explorer 240EU. Ще одне надійне джерело в списку, яке вирізняється потужністю в 200 Вт, дуже стійке до пошкоджень і зовнішніх факторів, має безліч опцій. При вазі 3 кг можна говорити про зручність транспортування. Великою перевагою обладнання є світлодіодний дисплей, на якому відображається поточний статус зарядки пристрою, а також вихідний і вхідний струм. Серед мінусів – немає портів USB-C.

Ось ми і підійшли з вами до кінця нашого огляду. Портативна електростанція може знадобитися в абсолютно різних ситуаціях, і саме вам варто вибрати підходящу для використання модель враховуючи рекомендації по вибору. Провівши порівняння, ми виділили деякі варіанти, які, на думку користувачів, одні з найбільш оптимальніші:

 1. Відмінним варіантом хорошої портативної електростанції з невеликими габаритами буде EcoFlow Delta 2.
 2. Для будь-яких справ у місті чудово підійде особливо мобільна EcoFlow RIVER mini з панеллю для бездротового заряду.
 3. Якщо вам необхідна потужна портативна електростанція, вибирайте Jackery Explorer 240EU.

Вдалого вибору!

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.