Головна Новини На правах реклами Розробка Metaverse – нове поняття віртуальної реальності

На правах реклами Розробка Metaverse – нове поняття віртуальної реальності

by Max

Застосування різних стандартів нових технологій у бізнесі дозволяє реалізувати незвичайні та унікальні проєкти.

Іноді після реалізації дохід збільшується у кілька разів. Відмінним прикладом впровадження нових стандартів є розробка метавсесвіту, за допомогою якого бізнес також стає конкурентоспроможним. Навіть якщо раніше бізнес не мав справу з такими передовими технологіями, проблем із адаптацією не виникне.

Metaverse є повністю цифровим світом, де можна продавати свої товари та послуги. Клієнти можуть ознайомитися з пропозиціями завдяки цифровим рішенням AR, VR та IoT. Будь-яка розробка метавсесвіту представниками компанії Kiss.Software починається з аналізу та оцінки пропозицій. Фахівці обов’язково нададуть свої консультації та поради, щоб підсумковий результат став одним з найкращих.

Розробка метавсесвіту та додаткові послуги

Отриманий після розробки результат можна використовувати під різні проєкти та процеси. Попередньо можна ознайомитися з набором послуг з розробки метавсесвіту, щоб мати уявлення про них:

  • Програми. Зручні розробки для користувачів та оптимальні для прийняття управлінських рішень. Крім того, продукт буде відповідати всім нормам законодавства тої чи іншої країни;
  • Ігри. Створення ігрових проєктів з унікальною реальністю, доповнюючи їх технологіями на блокчейні та віртуальним простором;
  • 3D простір. Створення масштабних 3D просторів у рамках конкретного метавсесвіту. Візуалізація віртуального простору вкотре доводить ефективність цього інструмента;
  • Електронна комерція. Новий підхід до розробки інтернет-магазинів, що спрощує взаємодію з покупцями та дозволяє їм спростити оформлення замовлень;
  • Децентралізовані платформи. Застосування такої технології дозволить убезпечити певну систему та гарантувати швидке придбання віртуальних активів.

Кожен метавсесвіт можна кастомізувати, щоб він візуально відповідав запитам замовників. Створюється інтерфейс із повним зануренням у віртуальний світ.

Технології від компанії Kiss.Software

Застосовується блокчейн та криптографія, тривимірна візуалізація та реконструкція, граничні обчислення, доповнена та віртуальна реальність, штучний інтелект та багато іншого. Кожен проєкт ретельно тестується, перш ніж його побачить замовник. На різних етапах за попередньою домовленістю можна вносити зміни до проєкту.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.