Про це розповідає Хмельницький Онлайн
Якщо ви хоча б побіжно знайомі з SEO, то напевно знаєте про такі речі, як внутрішня оптимізація, лінкбілдінг, робота з семантикою.
Це базові елементи успішної стратегії, без яких не обійтися. Але є й інші, не такі очевидні, але не менш важливі аспекти, їх багато хто випускає з уваги. Розповідаємо, що ще допомагає поліпшити ранжування, трафік і конверсію сайту.
Порада №1: Не забувайте про теги заголовків
Здавалося б, порада на поверхні. Але чомусь багато хто ігнорує цю фічу, хоча з нею SEO-оптимізація працює більш ефективно. Про всяк випадок освіжимо в пам’яті, теги заголовків — це ті, які позначають рівень важливості тексту на сторінці. Вони йдуть від H1 до H6, де H1 — найважливіший, а H6 — найнезначніший. Теги допомагають пошуковим системам зрозуміти структуру та ієрархію вашого контенту. Що стосується правил використання:
- тільки один H1 на сторінці — у вас цілих шість тегів, не варто зациклюватися на першому;
- H2–H6 мають бути логічними, послідовними та містити другорядні ключові слова;
Використовуйте заголовки з розумом. Не перевантажуйте контент зайвою кількістю тегів, оскільки це може знизити читабельність і сприйняття тексту. Намагайтеся використовувати не більше 3-4 рівнів заголовків на сторінці та не пропускати рівні (наприклад, не переходити відразу від H2 до H4).
Порада №2: Працюйте з локальним SEO
Це спосіб просування сайту в певному регіоні або місті. Особливо важливо для тих бізнесів, які орієнтовані на місцевих клієнтів, наприклад, ресторанів, салонів краси, магазинів. Локальне SEO допомагає потрапити в ТОП пошукової видачі за запитами з географічними покажчиками, наприклад, «піцерія в Києві», «барбершоп на Хоткевича» тощо. Як працювати з локальним SEO? Ось кілька порад:
- Створіть та оптимізуйте профіль свого бізнесу в Google My Business. Це допоможе вам з’явитися в локальному пакеті — блоці з трьома найближчими до користувача підприємствами за його запитом.
- Збирайте та відповідайте на відгуки своїх клієнтів. Це один із ключових факторів ранжування для локального SEO. Що більше позитивних відгуків у вашого бізнесу, то вищим він буде в пошуковій видачі та більше довіри він викличе у потенційних клієнтів. Не забувайте дякувати за позитивні відгуки та розв’язувати проблеми в разі негативних.
Використовуйте локальні ключові слова у своєму контенті, наприклад, назву міста, району, вулиці. Ви підвищуєте шанси потрапити в ТОП за запитами з ухилом на місцевість.
Порада №3: використовуйте інфографіку
Багато хто вважає, що для контенту достатньо просто красивої картинки, навіть якщо вона не несе багато корисної інформації. Але ми все ж радимо використовувати інфографіку — це ефективний спосіб передати складні та об’ємні дані в зручному та доступному вигляді.
Таке зображення допомагає краще зрозуміти та запам’ятати інформацію, привертає увагу та викликає емоції. Інфографіка може підвищити рівень залученості та лояльності вашої аудиторії, а також посилити вашу експертність та авторитет. Тому не ігноруйте інфографіку, а використовуйте її у своєму контенті.
Застосовуйте ці поради на практиці та стежте за результатами. Впевнені, що ви зможете досягти своїх цілей і залучити більше клієнтів на свій сайт.