Головна Новини На Красилівщині прощатимуться із загиблим воїном Романом Гіжицьким

На Красилівщині прощатимуться із загиблим воїном Романом Гіжицьким

by Max

Герой загинув поблизу Бахмута.

Завтра, 12 вересня, у Красилівській громаді день жалоби: прощатимуться із загиблим на війні Романом Гіжицьким. Про це повідомила очільниця громади Ніла Островська.

«Красилівська громада втратила ще одного Героя… В боротьбі за Україну, за мирне небо над нашими головами, віддав життя житель села Яворівці, стрілець, солдат – Роман Гіжицький 1991 року народження. Він загинув 28 серпня поблизу Бахмута Донецької області», – написала Ніла Островська на своїй фейсбук-сторінці.

Зустрічатимуть тіло Героя живим коридором пам’яті. У Свято-Троїцькому храмі Православної церкви України відправлятимуть панахиду за загиблим.

Поховають захисника на кладовищі села Яворівці.

Вічна пам’ять Герою…

Нагадааємо, на війні загинули троє українських захисників з Кам’янця-Подільського. Додому на щиті повертаються Сергій Іванюк, Олександр Красілич і Євген Кіценький.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.