Головна Новини На Красилівщині молитва для однієї з релігійних громад вперше зазвучала українською

На Красилівщині молитва для однієї з релігійних громад вперше зазвучала українською

by Max

На цю подію жителі села Дружне чекали майже пів року.

Сьогодні, 16 березня, в храмі Покрови Пресвятої Богородиці села Дружне, що на Красилівщині, вперше зазвучала молитва українською мовою. На цю подію прихожани очікували пів року, зазначили у Красилівській міській раді.

Ще в жовтні 2023 року понад 300 членів релігійної громади проголосували за перехід Храму до Православної церкви України. Проте тоді настоятель храму позицію своїх парафіян не підтримав, переходити особисто сам відмовився, а також обмежив доступ до храму новообраній Парафіяльній раді та Контрольно-ревізійній комісії. Втім священнослужитель весь час, поки документи знаходилися на перереєстрації у Хмельницькій обласній військовій адміністрації, постійно проводив у храмі богослужіння.

«Після отримання усіх необхідних документів, сьогодні, 16 березня, релігійна громада увійшла до свого рідного храму та вперше із новопризначеним настоятелем – отцем Богданом помолились рідною мовою. Ми вітаємо парафіян храму з особливою церковно-історичною подією», – слова вітання прихожанам храму села Дружне висловили у Красилівській міськраді.

Читайте також: У Кам’янці-Подільському відкрили пам’ятний знак на честь військового Максима Гайдарова

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.