Головна Новини На Кам’янеччині планують створити хоспіс

На Кам’янеччині планують створити хоспіс

by Max

Заклад планують відкрити в селі Рихта.

На Кам’янеччині планують створити хоспіс – медичний заклад, в якому перебуватимуть тяжкохворі з прогнозованим летальним наслідком. Таке рішення прийняли підтримали на сесії Кам’янець-Подільської міської ради.

Для відкриття такого медико-соціального центру обрали будівлю колишнього панського маєтку в селі Рихта, де раніше була медична амбулаторія.

Як зазначають в міській раді, наразі розпочнеться розробка проєктно-кошторисної документації. Згодом планують провести реконструкцію приміщення. До робіт мають на меті залучати підтримку міжнародних донорів.

Нагадаємо, питанням створення хоспісу наразі займаються і на Городоччині. Планують його відкрити в селі Лісоводи. Мова йде про розробку проєктно-кошторисної документації для реконструкції комплексу будівель під відділення паліативної допомоги. Вартість проєктних робіт оцінили у 1,24 мільйона гривень.

Додамо, що поки що єдиний в області хоспіс працює у Хмельницькому. Він був відкритий на початку 2022 року. Його створили на вулиці Житецького, 22. Там перебуватимуть люди з останніми стадіями онкозахворювань, серцево-судинними, неврологічними та іншими невиліковними хворобами. Завдяки належним умовам і догляду, вони зможуть достойно прожити дні, які їм залишилися.

Відділення паліативної та хоспісної допомоги створили на базі стаціонару протитуберкульозного диспансеру, закритого внаслідок медичної реформи.

Читайте також: Електронний рецепт: як купити рецептурні ліки з квітня

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.