Головна Новини На Хмельниччині знову змінили час продажу алкоголю

На Хмельниччині знову змінили час продажу алкоголю

by Max

Торгувати спиртним можна на дві години більше, але не всюди.

Відтепер на Хмельниччині торгувати алкоголем можна на дві години більше: з 9-ї ранку до 23-ї години. Про це свідчить спільний наказ першого заступника начальника обласної військової адміністрації Сергія Тюріна й начальника обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимира Возного. Попри це у Хмельницькому купити спиртне раніше не вийде.

На Хмельниччині торгівлю спиртними напоями, крім пива та слабоалкогольними напоями, обмежили після запровадження воєнного стану. До 4 квітня їх продаж був заборонений з 22-ї години до 10-ї ранку, а ресторани могли продавати його на годину довше. Тепер же торгівля алкогольними напоями на території області заборонена з 23-ї години до 9-ї ранку.

Однак у деяких громадах діють власні правила. Наприклад, у Хмельницькому надалі всі види алкогольних напоїв заборонено продавати з 22-ї години до 10-ї ранку. Це правило діє ще зі 17 червня 2020 року.

Читайте також: На Хмельниччині планують утилізувати мільйон ламп розжарювання, які обмінюють у відділеннях Укрпошти

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.