Головна Новини На Хмельниччині заарештували чоловіка, який виховував пасинка за допомогою дерев’яної качалки

На Хмельниччині заарештували чоловіка, який виховував пасинка за допомогою дерев’яної качалки

by Max

Обвинувачений двічі застосував силу до пасинка.

Суд на шість місяців заарештував чоловіка, який завдав тілесні ушкодження підлітку. Про це стало відомо з вироку Кам`янець-Подільського міськрайонного суду.

У суді обвинувачений розповів, що в той день зранку його співмешканка відвела дитину до школи, а згодом вони пішли допомогти сусідці. Пізніше жінці зателефонували зі школи та повідомили, що її син самовільно залишив навчальний заклад та поїхав у місто. Дорогою його зупинив водій маршрутного таксі та повернув до школи.

Жінка забрала сина зі школи та привела його до обвинуваченого. У веранді житлового будинку він запитав у пасинка, чому він так вчинив і чому він не хоче вчитися. На це останній йому грубо відповів. Тоді, розізлившись на таку поведінку, чоловік вдарив підлітка долонею по обличчю. На цьому конфлікт тимчасово припинився.

Але пізніше обвинувачений за кухонним столом ліпив вареники, а пасинок стояв біля нього. Підліток взяв у руки кота та висадив його на стіл із варениками. В результаті обвинувачений знов розізлився і наніс дерев`яною качалкою для виготовлення виробів із тіста один удар по голові дитині. Після удару у хлопця пішла кров.

Під час розгляду справи у суді обвинувачений визнав свою провину. За завдання підлітку легких тілесних ушкоджень орган правосуддя призначив йому покарання у вигляді арешту на пів року.

Раніше сайт “Є” писав, що хмельничанин, який відлупцював палкою підлітків, сплатить моральну шкоду та відпрацює на благо громади.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.