Головна Новини На Хмельниччині вартість оренди ставу зросла майже у сто разів — до мільйона гривень

На Хмельниччині вартість оренди ставу зросла майже у сто разів — до мільйона гривень

by Max

Стави пропонують взяти в оренду на десять років.

Розсошанська сільська рада провела два аукціони з права оренди земельних ділянок водного фонду, цільовим призначенням яких є рибогосподарські потреби. Під час торгів вартість права оренди зростала в десятки разів. Про це стало відомо зі сайту “Прозорро.Продажі”.

Так, на торги виставили право оренди земельної ділянки водного фонду на території села Іванівка. Її загальна площа становить 5,66 гектара.

Планується, що ділянка буде передана в оренду на десять років. Нормативна вартість ставу склала 136,1 тисячі гривень. Орендна плата визначена у сумі 3061 гривня на рік.


Фото: prozorro.sale

Стартова ціна права оренди складала 13 тисяч 619 гривень.

На торги прийшли сім учасників: Стопняк Ігор Ігорович, Поліщук Олег Тавіванович, ФОП Нігірчук Олександр Ігорович , Cелянське (Фермерське) господарство “Мендрик Анатолій Олександрович”, ФГ “Нива рідного краю”, Могілевець Вадим Миколайович, фізична особа-підприємець Назаренко Микола Петрович.

Найбільші суми запропонували Вадим Могілевець – 500 тисяч гривень та Микола Назаренко – мільйон гривень. З останнім й планується підписання договору, якщо він не відмовиться.

Микола Назаренко активно бере участь у публічних закупівлях у Полонному. Він постачає бюджетним організаціям в основному запчастини для автомобілів та харчі.

Крім того, Розсошанська сільська рада виставила на аукціон право оренди ще однієї ділянки на території села Іванівка. Її загальна площа становить 4,49 гектара.


Фото: prozorro.sale

В цьому випадку річна оренда плата становить трохи більше однієї тисячі гривень.

Стартова ціна права оренди склала 10 тисяч 804 гривні. У торгах взяли участь сім учасників. Найбільшу суму запропонував Могілевець Вадим Миколайович – 322 тисячі гривень.

Також ця угода ще не підписана.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.