Головна Новини На Хмельниччині в останню дорогу провели полеглих воїнів Віталія Несторова та Дмитра Сторожука

На Хмельниччині в останню дорогу провели полеглих воїнів Віталія Несторова та Дмитра Сторожука

by Max

Обидва захисники були родом із Кам’янеччини.

Сьогодні, 16 квітня, у Кам’янці-Подільському попрощались з полеглим захисником Віталієм Нестеровим. Він загинув 2 квітня під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку. Про це Суспільному повідомили у Кам’янець-Подільській міській раді.

Віталій Нестеров народився 9 жовтня 1979 року у селі Княгинин Кам’янець-Подільського району. До лав ЗСУ вступив 31 липня 2023 року. На фронті він був стрільцем. Загинув поблизу Роботиного.

«Сміливий, добрий, завжди усміхнений, готовий допомогти – таким назавжди залишиться в пам’яті наш герой», – зазначив голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич. 

Поховали Віталія Нестерова у його рідному селі, з усіма військовими почестями. Йому – назавжди 44…

Віталій Нестеров. Фото: Кам’янець-Подільська міська рада

Також вчора у селі Цикова, на Кам’янеччині, провели в останню земну дорогу захисника Дмитра Сторожука. Військовий помер в Харківській лікарні 1 квітня, повідомив голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич.

Дмитро Сторожук мобілізувався до лав ЗСУ у травні 2022 року. До того, як стати частиною війська, працював різноробом. Був доброю та привітною людиною.

«Спочатку Дмитро боровся з росіянами в найгарячіших точках, а потім медики боролися за його життя. На жаль, врятувати не вдалось…», – поділилася у коментарі Суспільному староста села Цикова Світлана Пиріжок.

Дмитрові Сторожуку назавжди залишиться 31… У нього залишились батьки, сестра та племінниця.

Дмитро Сторожук. Фото: Михайло Сімашкевич

Читайте також: Вчитель одного з ліцеїв Хмельниччини отримав відзнаку від командувача ОК «Захід»

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.