Головна Новини На Хмельниччині синоптики прогнозують заморозки: коли їх очікувати

На Хмельниччині синоптики прогнозують заморозки: коли їх очікувати

by Max

Такі метеорологічні явища спостерігатимуться в області впродовж двох днів.

Найближчим часом синоптична ситуація на Хмельниччині знову почасти нагадає про холод. Синоптики попереджають про стихійні метеорологічні явища. Як зазначають в Українському гідрометеорологічному центрі, найближчими днями прийдуть заморозки. Вони вкриють західну частину України. Не омине і Хмельниччину.

Згідно з прогнозом, вже вночі 19 квітня на поверхні ґрунту будуть фіксуватися заморозки на рівні 0-5 градусів (І рівень небезпечності, жовтий). А 20 квітня вночі по області очікуються сильні заморозки на рівні 0-3 градусів. У Хмельницькому, відповідно до даних Хмельницького центру з гідрометеорології, – 0-2 градуси (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий).

Нагадаємо, що початок квітня був на Хмельниччині аномально теплим. Впродовж кількох днів підряд фіксували температурні рекорди. Так, до прикладу, 1 квітня температура у Кам’янці-Подільському сягнула +28 градусів, а 2 квітня +25,4 градуса фіксували у Шепетівці. За тиждень синоптики сповістили про нові максимальні значення. У Ямполі 9 квітня повітря прогрілося до рекордних +26, а 10 квітня у Шепетівці – до +26.

Читайте також: Погода на завтра – на Хмельниччині буде прохолодно та дощитиме

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.