Головна Новини На Хмельниччині судили чоловіка, який не впустив ексдружину вночі до спільної квартири

На Хмельниччині судили чоловіка, який не впустив ексдружину вночі до спільної квартири

by Max

 Житель Кам’янця-Подільського звернувся до суду другої інстанції, щоб оскаржити рішення, за яким його визнали винним у вчиненні домашнього насильства економічного характеру. Він відмовився пускати вночі колишню дружину у їхнє спільне житло, повідомили у Хмельницькому апеляційному суді.

Згідно з матеріалами справи, події відбулися у ніч на 2 лютого. Чоловік вставив ключ із середини у замок вхідних дверей квартири. На стукіт жінки – реакції не було. Згодом вона викликала поліцію. Правоохоронці намагалися йому пояснити, що це є порушенням закону. Утім, чоловік їх не послухав.

Його дії кваліфікували як домашнє насильство економічного характеру. На чоловіка склали адмінпротокол за частиною 1 статті 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У суді першої інстанції звинувачений пояснив, що зачинявся, аби ніхто не турбував, бо вже була комендантська година й він відпочивав. Утім, за рішенням Кам’янець-Подільського міськрайонного суду, його визнали винним і зобов’язали сплатити штраф у розмірі 170 гривень.

Чоловік не погодився й подав апеляцію. У судовій залі просив закрити провадження у справі через відсутність у його діях складу правопорушення. Однак на думку апеляційного суду, доводи апелянта – безпідставні. Позаяк були свідчення потрепілої, двох інспекторів, відеозапис з нагрудних камер та дані з адмінпротоколу. Все це підтверджує його вину.

Як пояснила потерпіла, вона прийшла додому о 23:40, проте не змогла відімкнути двері. На її стукіт вийшов сусід і зробив зауваження. Щоб захистити своє право і потрапити до житла, вона викликала поліцію.

За словами поліцейських, чоловік відповів на їхній дзвінок, сказав, що знає: колишня дружина стоїть під дверима, проте категорично відмовився відчиняти двері через комендантську годину.

Зважаючи на обставини, рішення суду першої інстанції залишилось без змін.

Читайте також: Затримали жителя Хмельниччини, який хотів дістатися горами до Румунії

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.