Головна Новини На Хмельниччині рибалки-браконьєри завдали збитків на понад 800 тисяч гривень

На Хмельниччині рибалки-браконьєри завдали збитків на понад 800 тисяч гривень

by Max

Правоохоронці склали два протоколи про кримінальні правопорушення, та один – адміністративний.

Інспектори обласного рибоохоронного патруля продовжують виявляти факти порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. За інформацією відомства лише за 11 квітня було складено три протоколи. Зокрема два з них – про притягнення до кримінальної відповідальності.

Так, сьогодні близько першої години ночі на річці Південний Буг поблизу села Ставниця Меджибізької тергромади рибоохоронці виявили чоловіка, який ловив рибу забороненим для цього знаряддям – хваткою. У тенета до рибалки таким чином потрапили 135 карасів сріблястих. Сума завданого збитку від протиправних дій склала 214 435 гривень.

Іншого порушника інспектори спільно з летичівськими правоохоронцями знайшли о 7:30 ранку поблизу села Попівці. Чоловік з дерев’яного човна забороненим знаряддям — сіткою – добув 379 рибин різних видів. Сума збитку, завданого рибному господарству України, склала 583 508 гривень.

Викликана на місце подій слідчо-оперативна група по двом виявленим випадком внесла дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань для притягнення до кримінальної відповідальності за статею 249 Кримінального кодексу України.

Протокол про адміністративне правопорушення отримав інший рибалка з Летичевської тергромади. Чоловік до встиг хваткою наловити 6 пліток та 2 сріблястих карасів. Тепер йому доведеться відповідати за грубе порушення правил рибальства, яке завдало збитку водному господарству у 12 тисяч 546 гривень.

Читайте також: На Хмельниччині суд зобов’язав трьох браконьєрів сплатити завдану шкоду рибному господарству

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.