Головна Новини На Хмельниччині розпочалася вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу

На Хмельниччині розпочалася вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу

by Max

Спеціалісти планують розкласти 411 тисяч доз на території майже у 17 тисяч квадратних кілометрів.

18 вересня на території Хмельницької області розпочато кампанію з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу. Про це йдеться у повідомленні Головного управління обласної Держпродспоживслужби.

Спеціалісти нагадують, що розкладання вакцини відбувається за межами населених пунктів: на узліссях, узбіччях доріг, річок, сільськогосподарських угідь та у лісах. Пероральна вакцина – це принада із запахом м’ясо-кісткового борошна. У середині неї желеподібна капсула з вакциною проти сказу. Вона нагадує сірникову коробку, для людини вакцина безпечна, але з гігієнічних та санітарних міркувань брати до рук її не варто.

Загалом планується розкласти 411 тисяч доз вакцини на території майже 17 тисяч квадратних кілометрів.Для розповсюдження приманок в області було створено 252 бригади, до складу яких увійшли представники обласної Держпродспоживслужби та обласної лікарні ветеринарної медицини. А також місцевого самоврядування, лісового та мисливського господарства та користувачі мисливських угідь.

«Прохання до жителів області із порозумінням віднестись до заходів з вакцинації диких м’ясоїдних тварин, при виявленні принад не руйнувати їх, не брати в руки, а залишати привабливими для тварин. Заздалегідь дякуємо за розуміння!», – йдеться у повідомленні.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.