Головна Новини На Хмельниччині протирадіаційні укриття двох громад суд зобов’язав привести у належний стан

На Хмельниччині протирадіаційні укриття двох громад суд зобов’язав привести у належний стан

by Max

Наприклад, укриття в Теофіполі можуть прихистити понад 4,5 тисячі людей.

Протирадіаційні укриття та сховища можуть врятувати багато життів під час ворожих обстрілів. Однак попри майже рік масштабної війни не усі з них готові приймати людей. Наприклад, так сталося з протирадіаційними укриттями на Летичівщині та в Теофіполі. Проте за позовом прокуратури суд зобов’язав привести їх у належний стан.

За інформацією Хмельницької обласної прокуратури, перше укриття розташоване у селі Новокостянтинів Летичівської громади. У разі надзвичайної ситуації воно може прихистити 50 людей. Всупереч вимогам чинного законодавства місцевий будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю не привів його у придатний стан.

Також з балансу комунального підприємства Теофіпольська селищна рада неправомірно списала 59 багатоквартирних будинків, у підвалах яких наявні 29 протирадіаційних укриттів. Їхня загальна площа сягає майже 10 тисяч квадратних метрів. Тож там можуть сховатися понад 4,5 тисячі людей. Тож незаконні дії органу місцевого самоврядування створили передумови для можливого переходу споруд до приватної власності.

«Реагуючи на вказані порушення, прокурори Волочиської та Летичівської окружних прокуратур звернулись до суду. Хмельницький окружний адміністративний суд зобов’язав адміністрацію будинку-інтернату привести захисну споруду у стан готовності. А Теофіпольську селищну раду – оформити та зареєструвати право комунальної власності на укриття в багатоквартирних будинках», — розповіли у пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.

Читайте також: Хто може вручити повістку – коментар командування Сухопутних військ ЗСУ

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.