Головна Новини На Хмельниччині попрощалися із загиблими захисниками Сергієм Гуменюком та Богданом Гаврилюком

На Хмельниччині попрощалися із загиблими захисниками Сергієм Гуменюком та Богданом Гаврилюком

by Max

Герої полягли в боях за Україну з російським ворогом.

У Кам’янці-Подільському та на Городоччині попрощалися із захисниками України, полеглими в боях з російськими загарбниками. На щиті додому повернулися Сергій Гуменюк з Кам’янця-Подільського та Богдан Гаврилюк з села Завадинці, що на Городоччині.

У Кам’янці-Подільському в останню земну дорогу загиблого Героя Сергія Гуменюка. Із захисником прощалися вчора, 22 лютого.

Як повідомляють в Кам’янець-Подільській міській раді, виконував бойові завдання на Бахмутському напрямку, захищаючи суверенітет та незалежність України. Був гранатометником. Останній бій прийняв 18 лютого…

Поховали бійця з усіма військовими почестями на Алеї слави.

У Кам’янці-Подільському в останню земну дорогу загиблого Героя Сергія Гуменюка. Фото: Кам’янець-Подільської міської ради 

Останній бій Сергій Гуменюк прийняв 18 лютого… Фото: Кам’янець-Подільської міської ради

А на Городоччині вчора, 22 лютого, на щиті у рідне село Завадинці повернувся захисник Богдан Гаврилюк. Герой загинув 14 лютого, під час артилерійського обстрілу, поблизу населеного пункту Роботине, відданий військовій присязі, на вірність українському народу.

Як повідомляє «Городок. City», Богдан Гаврилюк був єдиним сином у сім’ї. На вулиці, якій виріс, товаришував зі всіма. Ходив у місцеву школу, закінчив дев’ять класів та вступив у Лісоводський професійний аграрний ліцей.
Мав дуже багато друзів. І особливо поважав старших. Як пригадують місцеві жителі, допомагав усім, бо був дуже працелюбним… Одружився лише три тижні тому… Богдан не дожив до свого 32-го дня народження три місяці…

На Городоччині на щиті у рідне село Завадинці повернувся захисник Богдан Гаврилюк. Фото: «Городок. City»

Богдан Гаврилюк не дожив до свого 32-го дня народження три місяці… Фото: «Городок. City»

Вічна шана полеглим Героям…

Нагадаємо, учора, 22 лютого, в Хмельницькому попрощалися з двома полеглими на російсько-українській війні захисниками. Додому з поля бою назавжди повернулися Дмитро Петраш і Іван Задворний.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.