Головна Новини На Хмельниччині половина всіх вакансій на ринку праці припадають на робітничі професії

На Хмельниччині половина всіх вакансій на ринку праці припадають на робітничі професії

by Max
На Хмельниччині половина всіх вакансій на ринку праці припадають на робітничі професії

У перший місяць 2024 року послугами обласного Центру зайнятості скористалося майже 13 тисяч громадян, а середня зарплатня на запропоновані вакансії становить 12 122 гривні.

Станом на 1 лютого на Хмельниччині у центрі зайнятості зареєструвалося майже 3 тисячі безробітних: серед них 175 учасників бойових дій та 296 внутрішньо переміщених осіб. Як зазначають в Хмельницькому обласному Центрі зайнятості,  понад 50% всіх вакансій на ринку праці області припадають на робітничі професії. Найбільший попит серед роботодавців припадає на пошук працівників для переробної промисловості, оптової та роздрібної торгівлі, а також для сільського виробництва.

Так само затребуваними залишаються професії лікарів, швачок, водіїв автотранспортних засобів, листонош та операторів поштового зв’язку. Крім того, існує потреба в підсобних робітниках, охоронниках, двірниках і вантажниках. По статистиці на січень 2024 року серед тих, хто шукає роботу, 76,5% припадає на жінок, майже 48% – мешканці сільської місцевості, а 22 % на молодь віком до 35 років.

У січні 2024 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися майже 13 тисяч громадян, роботу знайшли 555 осіб. В базі даних налічувалось 2,5 тисячі вакансій, а середня зарплатня знаходиться на позначці у 12 122 гривні на одну вакансію.

Читайте також: Онкологічна захворюваність на Хмельниччині за рік зросла на понад 10 відсотків

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.