Головна Новини На Хмельниччині оштрафували підприємство за неналежне постачання харчів прифронтовим територіям

На Хмельниччині оштрафували підприємство за неналежне постачання харчів прифронтовим територіям

by Max

Воно розпочало постачання продовольства з майже місячним запізненням.

Господарський суд стягнув з постачальника макаронів 1,3 мільйона гривень. Ці кошти товариство повинне сплатити Хмельницькій обласній військовій адміністрації за неналежне виконання укладеного між ними договору.

За інформацією Хмельницької обласної прокуратури, торік Хмельницька ОВА уклала з одним з товариств договір про постачання продовольства жителям територій, де тривали чи продовжуються активні бойові дії. Компанія повинна була доправити понад 841 тонну макаронних виробів на суму 46,7 мільйона гривень протягом двох днів з часу отримання передоплати.

Однак, попри зарахування на рахунок компанії 14 мільйонів гривень ще у квітні 2022 року, постачання харчів розпочалося майже через місяць.

«В умовах збройної агресії це створило неабиякі перешкоди для забезпечення стабільної підтримки постраждалого населення. Тому прокурори подали до суду позов про стягнення з постачальника 1,3 мільйона гривень штрафних санкцій на користь Хмельницької ОВА. Господарський суд Хмельницької області вже задовольнив його», — зазначили в пресслужбі обласної прокуратури.

Читайте також: Керівника Хмельницькгазу взяли під варту за підозрою у розкраданні майна

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.