Головна Новини На Хмельниччині оголосили підозру у державній зраді офіцеру ДСНС

На Хмельниччині оголосили підозру у державній зраді офіцеру ДСНС

by Max

Наразі він перебуває на тимчасово непідконтрольній території України.

Підозру у державній зраді отримав начальник водолазно-рятувальної групи Спеціалізованого морського загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України, повідомили у Хмельницькій обласній прокуратурі.

Як встановило слідство, після анексії Криму старший лейтенант служби цивільного захисту залишився в тимчасово окупованому Криму та уклав контракт про проходження служби в підрозділах так званого «министерства рф по делам гражданской обороны, чрезвычайным ситуациям и ликвидации последствий стихийных бедствий (мчс росии)».

Згодом отримав паспорт громадянина рф та подав до ДСНС України рапорт про звільнення зі служби у зв’язку з набуттям громадянства іншої держави. Наразі підозрюваний перебуває на тимчасово непідконтрольній території України. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Управління СБУ в Хмельницькій області.

Читайте також: На Хмельниччині судитимуть чоловіка, який побив жінку через неіснуючий борг

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.