Головна Новини На Хмельниччині очікується опади завтра, 16 червня

На Хмельниччині очікується опади завтра, 16 червня

by Max

Місцями можливі грози.

У суботу, 16 червня, Хмельниччиною місцями пройдуть грози. Такий прогноз дають синоптики Українського гідрометцентру. За даними ресурсу, день очікується хмарним з проясненнями. Денна температура повітря в межах 23-25 градусів тепла, вночі – до 17-ти з позначкою «плюс».

Ресурс «Синоптик» також прогнозує опади. За його прогнозом, на Хмельниччині протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Нічний дощ до ранку стихне. Удень очікується дощ із грозою, якому ввечері на зміну прийде помірний дощ. Повітря прогріється до 25-ти градусів тепла.

Синоптиця Наталка Діденко у своєму прогнозі зазначає, що у суботу дощі з грозами пройдуть у західних областях (там крутитиметься атмосферний фронт), місцями на сході України.

«Дощі супроводжуватимуться часом грозами, при грозах може рвонути вітер. У неділю дощі втримаються знову на заході України. Температура повітря відповідатиме сезону – дуже тепло: впродовж дня на заході +19.. +24 градуси», – зазначає вона.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.