Головна Новини На Хмельниччині обласний госпіталь ветеранів війни переплатив за споживання електроенергії

На Хмельниччині обласний госпіталь ветеранів війни переплатив за споживання електроенергії

by Max

Суд задовільнив позов на повернення до обласного бюджету понад 400 тисяч гривень.

Суд задовільнив позов прокурорів стосовно повернення надмірно сплачених коштів за електроенергію до обласного бюджету. Мова йде про Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни. Як повідомляє пресслужба обласної прокуратури, було встановлено, що комунальне некомерційне підприємство уклало договір з енергопостачальною компанією у 2021 році на загальну суму понад 1,6 мільярди гривень.

Проте у період виконання умов договору сторони безпідставно підписали додаткову угоду, яка збільшила ціну на електроенергію. Зміна вартості призвела до надмірної сплати за послуги – з обласного бюджету було виділено на це понад 420 тисяч гривень.

Прокурори виявили цей факт та звернулись до суду з позовом. Суд  вимогу задовільнив: тепер кошти мають повернути в обласний бюджет.

Читайте також: Знайомства в мережі: хмельничанка «віддала» шахраям понад 160 тисяч власних коштів

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.