Головна Новини На Хмельниччині незаконно приватизовану землю Хоморських заплав повернули у комунальну власність

На Хмельниччині незаконно приватизовану землю Хоморських заплав повернули у комунальну власність

by Max

Її вартість оцінюють у майже пів мільйона гривень.

Суд визнав протиправною передачу в приватну власність шести ділянок, які розташовані на території гідрологічного заказника «Хоморські заплави». Тож частину земель природно-заповідного фонду повернено в комунальну власність. Про це розповіли представники Хмельницької обласної прокуратури.

За її інформацією, Ліщанська й Сахновецька сільські ради вирішили передати шість земельних ділянок у приватну власність для ведення особистого селянського господарства. Їх загальна площа становить десять гектарів.

Однак у жодному з документів не було зазначено, що ця земля є частиною гідрологічного заказника «Хоморські заплави». Він створений для збереження в природному стані заболочених ділянок на берегах річки Хомора, де зустрічаються червонокнижні види птахів. Тож передавати такі землі у приватну власність законом заборонено.

«Реагуючи на порушення, прокурори звернулись з позовами до суду. Наразі розглянуто та задоволено в повному обсязі п’ять позовів. Як наслідок, вісім гектарів земель природно-заповідного фонду вартістю понад 494 тисяч гривень повернуто у комунальну власність», — зазначили у Хмельницькій обласній прокуратурі.

Нагадаємо, нещодавно у власність Ярмолинецького агропромислового центру професійної освіти повернули 125 гектарів землі.

Читайте також: За незаконний вилов риби житель Хмельницького району сплатить 85 тисяч гривень штрафу

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.