Головна Новини На Хмельниччині діє графік аварійних відключень електроенергії

На Хмельниччині діє графік аварійних відключень електроенергії

by Max

«Cитуація в області складна», – кажуть енергетики.

 «На Хмельниччині діє графік аварійних відключень. Енергетикам вдалося заживити більшість споживачів, однак ситуація в області складна. В результаті мережевих обмежень доводиться одночасно знеструмлювати близько 60 % споживачів», – про це повідомили в «Хмельницькобленерго».

За повідомленням енергетиків, досі не відновлено розподіл електричної енергії в Південно-Західному районі Хмельницького. Бригади продовжують працювати. «Розподіл електричної енергії у цьому районі буде відновлено сьогодні», – повідомляють в «Хмельницькобленерго».

Енергетики наголошують, що внаслідок вчорашньої масованої атаки в Хмельницькій області не діє графік погодинних відключень. Відключення відбуваються за графіком аварійних відключень. Область заживлена за аварійною схемою, на розподіл електричної енергії впливають мережеві обмеження. «Якщо у вашій оселі є електрична енергія, будь ласка, не вмикайте всі прилади одночасно. Це спричиняє додаткове навантаження на електромережі, які і так працюють на «максимумі», – додають в «Хмельницькобленерго».

Читайте також: Сергій Гамалій оприлюднив фото з пошкодженого росіянами об’єкту на Хмельниччині

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.