Головна Новини На Хмельниччині через коронавірус за тиждень померли 24 людини

На Хмельниччині через коронавірус за тиждень померли 24 людини

by Max

Кількість летальних випадків зросла, хоча рівень захворюваності зменшився.

Впродовж минулого тижня, 3-9 квітня, на Хмельниччині зареєстрували 1 тисячу 255 нових випадків COVID-19. Як повідомляють в обласній військовій адміністрації, це на 203 інфікованих менше, ніж попереднього тижня. Крім того, до медзакладів були госпіталізовані 217 хворих на коронавірус.

Хоча рівень захворюваності знизився, кількість летальних випадків, спричинених ускладненнями COVID-19, навпаки зросла. Минулого тижня хвороба забрала 24 життя. Для порівняння, протягом попередніх двох тижнів померли 14 і 17 людей, а раніше фіксувалося по кілька летальних випадків. А одужали від коронавірусу ще 1 тисяча 610 людей.

Загалом від початку світової пандемії у Хмельницькій області було лабораторно підтверджено 243 тисячі 949 випадків інфікування. З-поміж них через коронавірус померли 4 тисячі 54 людини.

Представники Хмельницької обласної військової адміністрації нагадують, що вакцинація — це єдиний ефективний спосіб зменшити ризики госпіталізації та смерті внаслідок COVID-19. Наразі повний курс вакцинації пройшли 468 тисяч 842 жителів краю. Крім того, одну бустерну дозу вже отримали 94 тисячі 376 людей, а дві — 8 тисяч 961 людина.

Читайте також: Смертельне отруєння газом дітей у Хмельницькому: підозру оголосили лікарці «швидкої»

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.