Головна Новини На Донеччині загинув кам’янчанин Олександр Гоменюк

На Донеччині загинув кам’янчанин Олександр Гоменюк

by Max

Він був командиром відділення.

На війні у боях з російськими окупантами, захищаючи Україну, загинув кам’янчанин Олександр Гоменюк. Про втрату повідомив Кам’янець-Подільський міський голова Михайло Посітко.

«Сьогодні до нашої громади знову надійшла сумна звістка. Олександр Гоменюк… В лавах ЗСУ він мужньо стояв в боях проти ворога, проявив себе відданим, гідним сином своєї Батьківщини. У зоні бойових дій, на Донеччині, був командиром відділення. Там і загинув… Він йшов до кінця та вірив у нашу Перемогу», – написав Михайло Посітко на офіційній сторінці у фейсбуці.

Про дату прощання з Героєм повідомлятимуть додатково.

Вічна пам’ять полеглому воїну… Щирі співчуття родині…

Нагадаємо, перебуваючи під ворожим мінометним та артилерійським обстрілом, внаслідок уламкових уражень загинув матрос Демедюк Олексій з Волочищини.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.