Головна Новини На Дністрі врятували чотирьох відпочивальників за допомогою аеророзвідки

На Дністрі врятували чотирьох відпочивальників за допомогою аеророзвідки

by Max

Катамаран з людьми поривами вітру віднесло до скель.

На Дністрі рятувальники врятували чотирьох відпочивальників, застосувавши систему аеророзвідки. Про це повідомляють в пресслужбі Головного управління з Надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області.

«Сьогодні, за допомогою аеророзвідки рятувальники водолазно-рятувального відділення №4, що базується в селі Устя, патрулюючи плесо Дністра за допомогою дрона, виявили двох жінок та їхніх трирічних дітей на катамарані, яких від пориву вітру віднесло до скель. Висота хвиль не дозволяла їм повернутися до берега. Побачити з суші катамаран було майже не можливо але для дрона задача виявилася можливою. Допомога не забарилася – рятувальники-водолази евакуювали мам з двома дітками, а їх плавзасіб відбуксирували до берега», – розповідають в ДСНС області.

Додають, що сьогодні вперше плесо Дністра патрулювали за допомогою дрона і випадок виявився щасливим для двох сімей.

Катамаран вітром віднесло до скель. Фото: Головне управління ДСНС у Хмельницькій області

Читайте також: На Хмельниччині пролунали звуки вибухів

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.