Головна Новини На Деражнянщині та в Славуті попрощалися з полеглими захисниками

На Деражнянщині та в Славуті попрощалися з полеглими захисниками

by Max

На щиті додому повернулися Сергій Валівахін та Артур Терпелюк.

Сьогодні, 9 квітня, на Деражнянщині та в Славуті в останню земну дорогу провели захисників, полеглих на російсько-українській війні. На щиті додому повернулися Сергій Валівахін та Артур Терпелюк.

Мешканці Деражнянської громади проводжали в останю земну дорогу Сергія Валівахіна, жителя села Загінці.
Як повідомляють в Деражнянській міській раді, він був старшим навідником самохідного артилерійського дивізіону. Помер військовий у Івано-Франківській обласній клінічній лікарні, від множинних осколкових поранень отриманих 3 квітня на Донецькому напрямку.

Поховали Героя на цвинтарі у рідних Загінцях.

Мешканці Деражнянської громади проводжали в останю земну дорогу Сергія Валівахіна. Фото: Деражнянської міської ради

А до Славути сьогодні, 9 квітня, на вічний спочинок повернувся захисник України Артур Терпелюк.

Як повідомляють в Славутській міській раді, народився Артур 13 березня 1998 року в Славуті. Після шкільних років, у 2019 році, був призваний на строкову службу, яку проходив у Черкаській області.
Після служби Артур працював різноробочим. Кажуть, не любив сидіти без діла, тому брався за будь-яку роботу. У березні 2023 року був мобілізований до Збройних Сил України. Службу проходив у військовій частині на посаді водія стрілецької роти.

«У березні 2024 року Артур одружився. Мріяв про довге, щасливе сімейне життя поруч із коханою дружиною, народження та виховання дітей… Проте, не судилося…», – розповідають в міській раді.

28 березня 2024 року захисник загинув у результаті штурмових дій поблизу населеного пункту Новодарівка Пологівського району Запорізької області. У Героя залишилися батько, дружина, син, сестра та бабуся…

До Славути сьогодні, 9 квітня, на вічний спочинок повернувся захисник України Артур Терпелюк. Фото: Славутської міської ради

Вічна шана Героям…

Нагадаємо, днями у Кам’янці-Подільському відкрили пам’ятну дошку Героєві-добровольцю Олегові Львовському.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.