Головна Новини На честь чотирьох полеглих воїнів з Кам’янця-Подільського відкрили меморіальні дошки

На честь чотирьох полеглих воїнів з Кам’янця-Подільського відкрили меморіальні дошки

by Max
На честь чотирьох полеглих воїнів з Кам’янця-Подільського відкрили меморіальні дошки

Борис Оріх, Олег Дуберт, Максим Гасанов і Олексій Комарніцький були випускниками Кам’янець-Подільського ліцею №7.

Вчора, 26 лютого, на фасаді Кам’янець-Подільського ліцею №7 відкрили меморіальні дошки загиблим в російсько-українській війні чотирьом захисникам, які були випускниками цього навчального закладу. Поруч із дошками Миколі Гордійчуку та Аркадію Чухнову, які були відкриті у березні 2016 року, тепер розташувались пам’ятні плити Борису Оріху, Олегу Дуберту, Максиму Гасанову і Олексію Комарніцькому. Вшанувати пам’ять полеглих українських захисників на подвір’ї ліцею зібралися родини загиблих, освітяни, їх побратими і однокласники.

«Трагедія родин загиблих воїнів – це трагедія для всього нашого міста, усієї нашої держави. Сумно від того, що білими лебедями в небеса відлітають найкращі. Цвіт української землі. Безстрашні, мужні наші Герої, що віддали своє життя за свободу рідної землі. Вони заслуговують, щоб про них пам’ятали. Віримо, що їхня жертва не марна. Віримо в Перемогу. Дякуємо усім захисникам», – йдеться на сторінці ліцею у фейсбуці.

Олексій Комарніцький був капітаном, командиром інженерно-технічної роти. Загинув на початку повномасштабної війни рф проти України: 26 лютого під час авіанальоту на військову частину в Охтирка Сумської області.

49-річний Олег Дуберт загинув в лютому 2022 року під Охтиркою на Сумщині. Його дружина – Ольга Дуберт – продовжила справу чоловіка і стала військовослужбовицею. Наразі вона служить у 143 об’єднаному навчально-тренувальному центрі «Поділля».

Олег Дуберт і Олексій Комарніцький

Борис Оріх і Максим Гасанов

Головний сержант Борис Оріх був високопрофесійним військовим. Неодноразово виконував бойові завдання в районі проведення АТО та ООС, а також брав участь у миротворчих операціях. Загинув військовослужбовець під час виконання бойового завдання у 2022 році на Київщині.

Старший солдат з позивним «Хаттаб» – 28-річний Максим Гасанов – у лавах Збройних сил України був снайпером. Загинув захисник у бою поблизу Мар’їнки на Донеччині 24 серпня 2023 року.

Світла пам’ять та шана полеглим українським воїнам…

Читайте також: На Хмельниччині родинам українських захисників з двох громад передали державні нагороди

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.