Головна Новини На Білогірщині провели в останню путь Сергія Ксеншкевича

На Білогірщині провели в останню путь Сергія Ксеншкевича

by Max

Воїн загинув на Луганщині, обороняючи Україну.

Вчора, 24 травня, на Білогірщині попрощалися з загиблим захисником України. На війні поліг Ксеншкевич Сергій Леонтійович. Як повідомляють у Білогірській селищній раді, чоловік служив на Луганщині поблизу Кремінної, де інтенсивні бої не стихають понад пів року.

«Вірний присязі, він до останнього боронив українську землю. 17 травня разом з побратимами, виконуючи бойове завдання в районі села Червонопопівка, вони зійшлися в нерівному бою з противником. Тієї ночі, близько опівночі, захисник отримав поранення несумісне з життям», – розповідають у громаді.

Провести Героя в останню путь прийшло декілька сотень білогірчан. Люди облаштували живий коридор, вистеливши його квітами. На прощання прибули побратими загиблого, щоб в останнє віддати йому шану.

«Білогірська селищна рада висловлює щирі слова співчуття рідним та близьким полеглого воїна. Нехай Господь прийме душу Сергія там, де праведні спочивають», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: На війні загинув Роман Ілаш з Кам‘янець-Подільського району

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.