Головна Новини На Білогірщині попрощалися з вбитим на війні Анатолієм Матвійцем

На Білогірщині попрощалися з вбитим на війні Анатолієм Матвійцем

by Max

Воїн потрапив під снайперський обстріл.

Вчора, 10 квітня, Білогірщина прощалася зі своїм захисником. Як повідомляють у селищній раді, в останню путь провели Анатолія Матвійця. Серце військовослужбовця перестало битися 1 квітня. Виконуючи військовий обов’язок поблизу населеного пункту Діброва Луганської області, воїн попав під снайперський обстріл.

«У цей прохолодний, дощовий день разом з небесами сльози ллє і наша громада. До рідного дому повернувся ще один захисник – Матвієць Анатолій Петрович. Повернувся назавжди, повернувся «на щиті». Страшна втрата для нашого краю, непоправне горе для рідних і близьких військового», – йдеться у повідомленні.

Попрощатися з Героєм прийшли рідні, близькі та небайдужі мешканці громади. Поховали захисника в його рідному селі Хорошів.

Додамо, також вчора в Хмельницькому попрощалися з двома полеглими на війні захисниками. Хмельничани провели в останню путь 23-річного Антона Фарващука та 40-річного Антона Іваницького.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.