Головна Новини «Ми завжди гордилися ним» – у Хмельницькому попрощалися із полеглим на війні Богданом Мельником

«Ми завжди гордилися ним» – у Хмельницькому попрощалися із полеглим на війні Богданом Мельником

by Max

Захисник втратив життя 17 листопада під час виконання бойового завдання на Херсонському напрямку.

Сьогодні, 23 листопада, у Хмельницькому в останню путь провели полеглого на російсько-українській війні захисника Богдана Мельника. Чоловік народився та виріс в обласному центрі, тут також здобув спеціальність електромеханіка. Вперше Богдан Мельник був мобілізований у 2014, став чоловік на захист України і після 24 лютого 2022 року. Його життя обірвалося 17 листопада цьогоріч на Херсонському напрямку.

Як розповів журналістам телеканалу «Місто» Андрій Андрійчук, знайомий полеглого захисника, Богдан Мельник був порядним та завжди брав велику відповідальність на себе, за що його поважали бойові побратими. На фронт чоловік пішов заради того, щоб його діти жили в незалежній державі.

У полеглого Героя залишилися батьки, брат, дружина та двоє малолітніх дітей. Поховали Богдана Мельника на Алеї Слави, що у мікрорайоні Ракове. Тепер йому назавжди 31 рік.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читайте також: У Нетішині ветерани війни відкрили автомайстерню, де лагодять автівки для потреб ЗСУ

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.