Головна Life style Музичне видання Billboard назвав жінку року

Музичне видання Billboard назвав жінку року

by Max

Найпрестижніше музичне видання Billboard назвало Жінку року за своєю версією. Нею стала відома попспівачка Шакіра, інформує KURAZH.

Зірка у свої 46 років отримає нагороду на Latin Women in Music. Він стане першим в історії журналу заходом, присвяченим латиноамериканським артистам за їхній внесок у розвиток музичної індустрії. Подія відбудеться на 7 травня.

Як відзначили у виданні, Шакіра продала 95 мільйонів платівок і таким чином стала найпопулярнішим музикантом усіх часів, а ще – найпопулярнішою латиноамериканською артисткою.

“Шакіра – втілення Woman in Music. Завдяки їй латинські жінки у всьому світі отримали можливість писати та виконувати глибоко особисту музику. Вона створила свій власний рух і залишається актуальною як ніколи в наш час з витонченістю, глибокою віддачею і величезним талантом. Вона є визначенням Woman in Music”, – зазначила головна контент-менеджерка Billboard Latin Español.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.