Найпрестижніше музичне видання Billboard назвало Жінку року за своєю версією. Нею стала відома попспівачка Шакіра, інформує KURAZH.
Про це розповідає Хмельницький Онлайн
Зірка у свої 46 років отримає нагороду на Latin Women in Music. Він стане першим в історії журналу заходом, присвяченим латиноамериканським артистам за їхній внесок у розвиток музичної індустрії. Подія відбудеться на 7 травня.
Як відзначили у виданні, Шакіра продала 95 мільйонів платівок і таким чином стала найпопулярнішим музикантом усіх часів, а ще – найпопулярнішою латиноамериканською артисткою.
“Шакіра – втілення Woman in Music. Завдяки їй латинські жінки у всьому світі отримали можливість писати та виконувати глибоко особисту музику. Вона створила свій власний рух і залишається актуальною як ніколи в наш час з витонченістю, глибокою віддачею і величезним талантом. Вона є визначенням Woman in Music”, – зазначила головна контент-менеджерка Billboard Latin Español.