Головна Новини Молодь Хмельницького запрошують навчитися будувати власний бізнес

Молодь Хмельницького запрошують навчитися будувати власний бізнес

by Max

До навчання запрошують учнів 9-11 класів.

Уже всьоме в Хмельницькому міська рада реалізує освітній проект – «Школа молодого підприємця 2023» для підлітків Хмельницької міської територіальної громади. Як повідомляють в Управлінні економіки Хмельницької міської ради, цьогорічна мета інтенсиву – навчити молодих людей фінансовій грамотності, основам підприємництва, проектному менеджменту та управлінню своїм часом.

«За результатами освітнього курсу учасники захищатимуть власні проекти та отримають сертифікат Хмельницької міської ради про проходження навчання», – зазначають в управлінні.

До навчання запрошують учнів 9-11 класів. Реєстрація триватиме по 16 серпня. Зареєструватися можна тут http://surl.li/jqmzs

Триватиме навчання 21-29 серпня, по два заняття на день. З програмою навчального інтенсиву можна ознайомитись за посиланням http://surl.li/jqlfo

Додаткову інформацію про навчання можна отримати за телефоном 096-980-38-84. Також подробиці можна дізнатися, написавши в повідомлення на сторінці Управлінні економіки Хмельницької міської ради.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.