Головна Life style Мокрий ніж і не лише: секрети ідеальної нарізки яєць

Мокрий ніж і не лише: секрети ідеальної нарізки яєць

by Max

Часто яйця під час нарізання починають кришитися. У підсумку замість красивого кубика виходить неапетитна каша. Але вихід із ситуації є! І навіть не один, інформує KURAZH.

Так, шеф-кухарі порекомендували скористатися яйцерізкою. Саме цей спосіб займає найменше часу і дає змогу домогтися акуратних і рівних частин.

Однак якщо приладу під рукою не виявилося, можна застосувати таку хитрість. Просто змастіть ніж рослинною олією або змочіть холодною водою. Так яйце не прилипатиме до леза, і різати його буде набагато простіше. Той самий трюк із водою можна провернути перед нарізанням цибулі, щоб вона не щипала очі.

А ось розрізати липкий торт можна, спершу потримавши ніж у гарячій воді, поділився фахівець ще одним секретом для святкового столу.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.