Головна Life style Моделі Гейлі Бібер і Кендалл Дженнер сходили на вечерю в total black образі

Моделі Гейлі Бібер і Кендалл Дженнер сходили на вечерю в total black образі

by Max

Дві моделі Кендалл Дженнер і Гейлі Бібер сходили у вишуканих образах до ресторану Giorgio Baldi в Лос-Анджелесі.

Як повідомляє KURAZH, про це пише People.

Давні подруги для виходу обрали елегантні образи total black. У своєму Instagram-акаунті Дженнер опублікувала дзеркальне селфі із засновницею косметичного бренду Rhode Beauty, просто підписавши його “вечірнє побачення”.

Зірка “Кардаш’ян” була одягнена в чорну відверту сукню з довгими рукавами і злегка прозорим високим вирізом, з-під якого виднівся відповідний чорний топ. Її волосся було укладене в елегантну зачіску з розпущеними хвилями спереду.

Тим часом дружина Джастіна Бібера вибрала чорну відверту сукню без бретелей з глибоким вирізом і доповнила ансамбль блискучою чорною сумочкою на плечі. Вона вклала волосся в гладку зачіску і одягла пару масивних золотих сережок.

УБібер були яскраві рум’яна, намальовані веснянки і димчасто-рожеві тіні для повік.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.