Головна Life style Модель Гейлі Бібер зізналась, що після мікроінсульту погіршилося її психологічне здоров’я

Модель Гейлі Бібер зізналась, що після мікроінсульту погіршилося її психологічне здоров’я

by Max

Дружина співака Джастіна Бібера, модель Гейлі, розповіла, як мікроінсульт вплинув на її психологічне здоров’я. Знаменитість зізналась, що раптовий недуг не приніс значної шкоди її фізичному здоров’ю, а психологічне здоров’я похитнулося, у неї з’явився постравматичний синдром.

Про це пише Daily Mail, передає KURAZH.

“Я боролася з великим занепокоєнням і з невеликим посттравматичним стресовим розладом через страх, що це станеться знову. Це було таке відчуття, яке я більше ніколи не хочу відчувати. Так страшно, так неприємно, що збивало з пантелику в усіх відношеннях, які ви тільки можете собі уявити”, — зізналася Хейлі.

Також вона додала, що вдячна людям, які допомогли їй впоратися з цим: “Я просто дуже вдячна за те, що я мала чудових лікарів, медсестер і людей, які допомогли мені розібратися в тому, що сталося насправді”.

У квітні 2022 року модель пояснила у відео на Youtube, що за місяць до цього її терміново доставили до лікарні з “симптомами, схожими на інсульт”, викликаними тромбом у її мозку, коли вона снідала.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.