Головна Life style Міс Україна Всесвіт Апанасенко вийшла заміж та розповіла, чому ховає коханого

Міс Україна Всесвіт Апанасенко вийшла заміж та розповіла, чому ховає коханого

by Max

Представниця України на престижному міжнародному конкурсі Міс Всесвіт Вікторія Апанасенко, яка недавно вийшла заміж, розповіла, чому побоюється розкрити особу свого чоловіка.

Як інформує KURAZH, модель розповіла в інтерв’ю ЖВЛ про свого обранця, але не розкрила його ім’я.

За її словами, після участі у конкурсі краси їй довелося зіткнутися з хвилею критики з боку Росії, особливо за національний костюм. Тим самим вона хоче вберегти від хейту своє особисте життя та сім’ю.

Також Вікторія Апанасенко згадала як представниця Росії на Міс Всесвіт розпочала скандал, коли уродженка Чернігова не захотіла фотографуватися поруч з нею.

“Вона потім через супервайзерів сказала, що у неї був нервовий зрив, що з нею не спілкуюся я і Міс Швейцарія… Російські псевдожурналісти досі пишуть, що Україна “зганьбилася” з національним костюмом, і дуже багато хейту йде про мій зовнішній вигляд… Це одна з причин. Я думаю, що згодом я, звичайно, розповім, хто це. Але поки що не хочу, щоб цей хейт йшов на мою родину”, – сказала вона.

Вікторія зі своїм коханим обрали дату для церемонії – 23.03.2023. На знімку, опублікованому в Інстаграм, видно руку Апанасенко з букетом, а також руку її чоловіка з обручкою на безіменному пальці.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.