Головна Політика Міноборони створило анонімний бот для скарг і пропозицій – Умєров

Міноборони створило анонімний бот для скарг і пропозицій – Умєров

by Max

Міністерство оборони України створило анонімний бот, в якому можна залишити свої скарги та пропозиції, повідомив міністр оборони Рустем Умєров.

«Міністерство оборони останнім часом отримало багато повідомлень із проханням відкрити анонімний бот зворотного зв’язку для скарг і пропозицій від громадян України та інших осіб», – повідомив він.

За його словами, бот @rustem_umerov_bot реалізує законні права українців.

«Ваші повідомлення надійдуть оперативному черговому зі зв’язків з громадськістю МО України, після чого вам дадуть відповідь», – додав міністр.

Раніше, у серпні тодішня заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що Кабінет міністрів затвердив електронний документообіг під час проходження військово-лікарських комісій.

1 грудня уряд розробив зміни до законодавства, які передбачають спрощення проходження військово-лікарської комісії (ВЛК) для поранених військовослужбовців.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.