Головна Новини Мінімізувати кількість бюрократизованих кроків: на Хмельниччині запрацював чат-бот для ветеранів

Мінімізувати кількість бюрократизованих кроків: на Хмельниччині запрацював чат-бот для ветеранів

by Max

Це платформа для віртуального спілкування зі заздалегідь налаштованим помічником.

На Хмельниччині запустили у телеграмі чат-бот «Ветеран Хмельниччини». Його мета – спростити пошуки необхідної інформації про соціальні гарантії для ветеранів та ветеранок, а також їхніх родин. Про це повідомили у Хмельницькій ОВА.

Платформа дозволяє отримати юридичну, соціальну та психологічну допомогу віртуально, не витрачаючи час на пошуки необхідних спеціалістів. Головне меню має 5 розділів:

  • Військовослужбовцям з пораненнями
  • Ветеранам
  • Родинам військових
  • Психологічна підтримка
  • Юридична допомога

У них, зокрема, міститься інформація про пільги, субсидії, виплати, працевлаштування, земельні ділянки, лікування, протезування, юридичну та психологічну допомогу, а також допомогу від волонтерів.

Аби скористуватись чат-ботом, не потрібно проходити додаткових реєстрацій та будь-яких інших узгоджень. Налаштувати його можна, перейшовши за посиланням https://t.me/Veteran_Khm_bot або ввівши у рядку пошуку в телеграмі @Veteran_Khm_bot.

Читайте також: Нові назви для 10 населених пунктів Хмельниччини затвердив Комітет Верховної Ради

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.