Головна Life style Метт Деймон і Бен Аффлек придбали однакові джипи: що відомо

Метт Деймон і Бен Аффлек придбали однакові джипи: що відомо

by Max

Зіркові актори Метт Деймон і Бен Аффлек обоє хотіли зробити “велику покупку”, коли вперше досягли успіху в акторській кар’єрі на великому екрані.

Про це пише KURAZH з посиланням на People.

50-річний Аффлек розповів, що він і давній друг Деймон, “хотіли одну й ту ж саму машину” і навіть кинули монету, щоб вирішити, хто з них придбає чорно-зелений Jeep Cherokee спорт.

“Для мене та Метта це було дуже очікувано — ми хотіли ту саму машину”, — сказав Аффлек після того, як актор Кріс Такер зізнався, що хоче придбати автомобіль.

“Ми обидва хотіли придбати Jeep Grand Cherokee Sport – це була справжня дурня на той час”, – пояснив Аффлек.

“Ми обидва хотіли авто зеленого кольору, тому ми підкинули монету, і той, хто програв, отримав чорну, а переможець отримав зелену”, — зазначив Деймон, розповідаючи, що Аффлек програв підкидання монети та сів в чорний джип.

Деймон пожартував: “Це найбільше підкидання монети в нашому житті!”.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.