Головна Політика Мецола розповіла, чи визнаватиме Європарламент результати виборів президента в Росії

Мецола розповіла, чи визнаватиме Європарламент результати виборів президента в Росії

by Max

Президентка Європарламенту описала нинішню ситуацію в Росії як таку, що «відповідає тому, що ми б ніколи не визнали результатів майбутніх виборів у Росії». Про це вона сказала в інтерв’ю Радіо Свобода у Страсбурзі.

«Смерть Олексія Навального – це жахливо. Це дає чітке розуміння того, що у теперішній Росії неможлива жодна опозиція. І навіть реакція, яку ми спостерігаємо після його смерті, – обурення та придушення російською владою будь-кого, хто висловлює таке обурення. Це для нас показник того, в якій ситуації наразі є Росія. Вона абсолютно відповідає тому, що ми б ніколи не визнали результатів майбутніх виборів у Росії», – заявила Роберта Мецола.

Президентка Європарламенту також нагадала, що 2024-й рік – це рік виборів, котрі відбудуться в багатьох країнах світу (обиратимуть Європарламент, уряди в окремих країнах-членах ЄС, президента США та Росії – ред.).

«Коли ми дивимося на вибори, які відбуваються у багатьох країнах світу, численні демократичні вибори, то те, що відбувається в Росії, і те, що, як стверджується, відбувається на окупованих територіях України, точно не є демократичним», – наголосила Мецола.

19 лютого дружина Олексія Навального закликала Євросоюз не визнавати російські президентські вибори, які повинні відбутися в березні 2014 року – цей заклик Юлія Навальна адресувала Раді ЄС у Брюсселі. За її словами, президент РФ Володимир Путін не визнає мову дипломатії і жодних правил, тому варто почати «грати не за правилами».

У 2020-му році Європарламент схвалив резолюцію, якою не визнав Олександра Лукашенко легітимним президентом Білорусі, і вимагає заново провести президентські вибори в Білорусі у відповідності з міжнародними стандартами.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.