Головна Новини Мешканку Шепетівщини ошукали майже на 65 тисяч гривень

Мешканку Шепетівщини ошукали майже на 65 тисяч гривень

by Max

Жінка повірила в надання фінансової допомоги.

Минулої доби на Хмельниччині зареєстрували декілька шахрайств. Усі потерпілі звернулися за допомогою до правоохоронців і тепер у поліції розслідують ці справи.

Так, жителька Шепетівщини, втратила через шахраїв майже 65 тисяч гривень. Як повідомили в Шепетівському районному управлінні Нацполіції, потерпіла натрапила на оголошення про надання фінансової допомоги. Ввівши реквізити своєї кредитної картки на невідомому сайті, з її рахунку зникли гроші.

А в Нетішині жертвами шахраїв стали дві жінки. В однієї потерпілої під приводом підвищення кредитного ліміту шахраї випитали реквізити та зняли з рахунку 10 тисяч гривень. А в іншої – під приводом купівлі товару по оголошенню зняли з рахунку 20 тисяч тисяч гривень, надіславши фішингове посилання.

У поліції ж вкотре радять:
– якщо в інтернеті натрапите на спокусливі пропозиції фінансової допомоги – сміливо ігноруйте їх. Інформацію про виплати найкраще отримувати на офіційних сайтах державних установ;
– якщо продаєте річ в інтернеті, пам’ятайте, що покупець може виявитися шахраєм. Аферист під виглядом переказу коштів намагається отримати доступ до ваших картки. За жодних обставин не вказуйте свої дані на невідомих підозрілих сайтах;
– якщо по телефону ви отримали пропозицію від “банку” про підвищення кредитного ліміту, одразу припиняйте розмову. Для певності зв’яжіться з вашим банком самостійно за телефоном на звороті вашої картки або у відділенні.

Читайте також: Жінку, яка незаконно отримувала допомогу одиноким матерям, засудили за шахрайство

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.