Головна Новини Мешканець Славути, який вважає укази президента авторським твором, проведе три роки за ґратами

Мешканець Славути, який вважає укази президента авторським твором, проведе три роки за ґратами

by Max

Чоловік автівкою наїхав на правоохоронця та протягнув того на капоті кілька метрів.

Суд призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення волі мешканцю Славути, який наїхав автівкою на поліцейського, а також ухилявся від мобілізації. Про це стало відомо з вироку Славутського міськрайонного суду.

Суд встановив, що мешканцю Славути офіцеру запасу неодноразово виписували повістки, за якими він мав би прибути до територіального центру комплектування та соціальної підтримки та пройти медичну комісію. Але чоловік ігнорував їх та відмовлявся від проходження медичної комісії. Тоді представник ТЦК склав на порушника протокол стосовно адмінправопорушення та направив його до суду.

Обвинувачений відмовлявся та не з’являвся до суду. Тоді суд вирішив здійснити привід чоловіка до суду за допомогою представника поліції.

Поліцейський знайшов чоловіка в день призначення засідання суду. Обвинувачений сидів в своїй автівці. Тож правоохоронець підійшов до нього, показав постанову суду про привід та запропонував проїхати до суду. На що обвинувачений почав словесну суперечку, заперечував необхідність явки до суду, завів двигун автомобіля та намагався залишити місце події. Обвинувачений автівкою наїхав на правоохоронця, який стояв перед ним. В результаті правоохоронець кілька метрів проїхав на капоті.

Вже після затримання обвинувачений отримав ще дві повістки від представників ТЦК, однак, не з’явився у призначений час. Тож до непокори дії правоохоронців обвинувачений отримав ще й обвинувачення в ухиленні від мобілізації.

В суді чоловік визнав свою провину у непокорі діям правоохоронців, але заперечив вину в ухиленні від мобілізації.

“Обвинувачений не вважає законними Укази Президента України про введення воєнного стану в Україні та про загальну мобілізацію, так як Україна офіційно не оголосила війну, а «укази є авторськими творами, а не законами і не обов’язкові до виконання». В перший день після повномасштабного вторгнення він добровільно з`явився у військкомат, але йому пояснили, що немає потреби його мобілізовувати. Потім він просив залучити його до тероборони, але знову отримав відмову. На теперішній час у нього пропала мотивація воювати з «другою армією світу», він має сім`ю, малолітню дитину, батьків похилого віку, які потребують його підтримки. Вважає, що мобілізованих не забезпечують на належному рівні формений одягом, засобами захисту, озброєнням, тому не хоче захищати можновладців і не хоче воювати. Крім цього його син був мобілізований російською стороною і воює по той бік фронту. З цих мотивів не бажає проходити військово-лікарську комісію та не бажає бути мобілізованим і проходити службу в зоні бойових дій”, – йдеться у вироку суду.

Тож суд визнав його винним як в непокорі представникам влади, так і в ухиленні від мобілізації. В результаті суд виніс покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.

Раніше сайт “Є” ye.uaписав, що Служба безпеки України ліквідувала ще одну схему ухилення від мобілізації на Хмельниччині. Причетними виявились лікар військового шпиталю та представниця військово-лікарської комісії.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.