Головна Новини Меморіальну дошку на честь загиблого захисника Анатолія Опольського відкрили на Кам’янеччині

Меморіальну дошку на честь загиблого захисника Анатолія Опольського відкрили на Кам’янеччині

by Max

Він був бойовим медиком, загинув на Запоріжжі.

На Кам’янеччині у селі Слобідка-Рахнівська Маківської громади вшанувала пам’ять полеглого захисника України Анатолія Опольського.

Як повідомляють в Маківській сільській раді, 8 травня на фасаді місцевого навчального закладу відкрили захисникові меморіальну дошку. Анатолій Леонідович загинув на війні 27 лютого 2024 року на Запоріжжі, захищаючи територіальну цілісність і незалежність рідної землі. Він був бойовим медиком. Анатолію Опольському назавжди залишилося 46 років…

«Багато слів хороших та сумних було сказано під час години пам’яті. Наші герої з меморіальних дошок щодня зустрічатимуть і проводжатимуть поглядом учнів, односельчан, і нагадуватимуть кожному з нас, що вони поклали життя, аби ми жили в мирній Україні», – кажуть у громаді.

Герої, які загинули за Україну… Фото: Маківської сільської ради

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.