Головна Новини Матері полеглого захисника Олега Чорного передали нагороду сина

Матері полеглого захисника Олега Чорного передали нагороду сина

by Max

Герою було 29 років.

Любов Чорна з Білогірщини, син якої віддав своє життя в російсько-українській війні, передали нагороду – орден «За мужність» ІІІ ступеня, присвоєний Олегу Чорному указом Президента України (посмертно).

«Жодна відзнака не втамує біль втрати та не поверне близьку людину. Війна забирає найкращих. Такі страшні реалії сьогодення в Україні. Наш обов’язок пам’ятати усіх Героїв сучасності, робити все для того, щоб пам’ять про них жила вічно», – йдеться в повідомленні Білогірської селищної ради.

Олег Чорний народився 14 липня 1993 року в селі Шельвів тодішнього Білогірського району. У березні 2023 року був мобілізований. Проходив службу оператором взводу ПТРК. Життя військовослужбовця обірвалося 4 червня 2023 року поблизу населеного пункту Мар’їнка Донецької області. 10 червня 2023 року він навіки спочив у рідному селі Шельвів.

Читайте також: У Кам’янці-Подільському встановили меморіальну дошку захисникові Олександру Звереву

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.