Головна Новини Майже третину бюджету в 2023 році Хмельницький спрямував на підтримку Сил оборони

Майже третину бюджету в 2023 році Хмельницький спрямував на підтримку Сил оборони

by Max

Комітет виборців України проаналізував дані щодо бюджетних видатків на оборону.

Хмельницький у 2023 році спрямував на Сили оборони 1,5 мільярда гривень. Це близько третини бюджету громади за минулий рік. Відтак, у рейтингу видатків обласних центрів та міста Київ, спрямованих на допомогу ЗСУ, Хмельницький потрапив у лідери.

За даними Комітету виборців України, загальна сума допомоги, яку обласні центри та столиця надали минулого року Силам оборони, становить 19,5 мільярда гривень. При цьому частка столиці складає 45,6 відсотка або ж 9 мільярдів гривень цих спільних витрат. На другій сходинці рейтингу – Дніпро, яке витратило на допомогу війську 1,6 мільярда гривень. На третій сходинці – Хмельницький, який спрямував на Сили оборони 1,5 мільярда гривень.

Утім, якщо брати співвідношення бюджету міста та видатків, спрямованих на ЗСУ, то Київ з бюджетом у 83 мільярди гривень і видатками у 9 мільярдів на підтримку Сили оборони, витратив на допомогу близько 8-ми відсотків бюджету. Дніпро з бюджетом у 22,2 мільярда та видатками на підтримку Сил оборони у 1,6 мільярда гривень – спрямував трохи більше 7-ми відсотків. Хмельницький же при бюджеті 5,5 мільярда гривень, спрямував на Сили оборони 1,5 мільярда. Тобто, видатки на таку підтримку склали майже третину загального бюджету.

За даними Комітету виборців України, загальна сума допомоги, яку обласні центри та столиця надали минулого року Силам оборони, становить 19,5 мільярда гривень. Інфографіка: cvu.org.ua

У рейтингу видатків обласних центрів та міста Київ, спрямованих на допомогу ЗСУ, Хмельницький потрапив у лідери. Інфографіка: cvu.org.ua

Додамо, що цьогоріч підтримка Сил оборони Хмельницькою громадою також пріоритетний напрямок. Лише на крайній сесії Хмельницької міської ради на Сили оборони додатково виділили 220 мільйонів гривень.

Читайте також: «Громадські ініціативи»: у Хмельницькому профінансують кращі проєкти, спрямовані на розвиток громади

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.