Головна Новини Майже пів мільйона гривень на підтримку захисника Валерія Одайника зібрали під час благодійного забігу в Кам’янці-Подільському

Майже пів мільйона гривень на підтримку захисника Валерія Одайника зібрали під час благодійного забігу в Кам’янці-Подільському

by Max

Зібрані кошти підуть на перший внесок для придбання житла Валерію.

Cьогодні, 9 червня, у Кам’янці-Подільському відбувся благодійний забіг «Стрімка лань» на підтримку захисника Валерія Одайника.

Як повідомляють в Кам’янець-Подільській міській раді, Валерій отримав важке поранення під Бахмутом, виконуючи бойове завдання. Містяни вирішили підтримти захисника: 465 тисяч гривень, зібраних під час забігу, підуть на перший внесок для придбання житла Валерію.

Кам’янчанин Валерій Одайник у мирному житті був викладачем фізичної культури в Кам’янець-Подільському національному університеті ім. Огієнка, тренер з баскетболу. У час війни – героїчний воїн, який зі зброєю у руках боронив нашу Україну.

Учасники пробігли 2 дистанції в 3 та 12 кілометрів. Також усі містяни та гості міста, хто прийшов на локацію, змогли скуштувати смачного військового обіду, насолодитися виступами артистів благодійного волонтерського центру «Розмай», скуштувати козацьких смаколиків.

Зазначають, що забіг був організований партнерською спільнотою за підтримки міської ради.

Валерій отримав важке поранення під Бахмутом, виконуючи бойове завдання. Фото: Кам’янець-Подільської міської ради

Забіг організували на підтримку пораненого захисника. Фото: Кам’янець-Подільської міської ради

Під час забігу зібрали майже пів мільйона гривень. Фото: Кам’янець-Подільської міської ради

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.