Головна Life style Літній догляд за шкірою: як замінити тональний крем

Літній догляд за шкірою: як замінити тональний крем

by Max

Улітку, коли у місті поширюються пил і задуха, багато жінок намагаються захистити свою шкіру, наносячи щільний шар тонального крему. Проте, вони часто стикаються з проблемами, такими як запалення шкіри та поява чорних цяток. Українські лікарі-косметологи та дерматологи підкреслюють важливість звернення уваги на потреби шкіри в цей період, пише KURAZH.

Експерти рекомендують перш за все слухати свою шкіру. В умовах спеки і високої вологості не рекомендується використовувати занадто щільні косметичні засоби, оскільки вони збільшують потовиділення та можуть забивати пори шкіри. Це може призводити до запалення шкіри та інших неприємних проявів.

Якщо важко відмовитися від використання тонального крему, рекомендується звернути увагу на більш легкі текстури, наприклад, флюїди. Також можна перейти на використання СС (коректори кольору) або ВВ (вітамінізовані засоби) кремів, які мають менш щільну консистенцію і більш комфортні для літньої погоди. Вони також забезпечують захист від сонця завдяки високому фактору захисту від ультрафіолету, що дуже важливо в цей період.

Уважне стеження за потребами шкіри та використання легких текстур косметичних засобів допоможуть зберегти здоров’я шкіри під час літніх спекотних днів.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.