Головна Life style Лікарі розповіли про головну помилку під час вимірювання артеріального тиску

Лікарі розповіли про головну помилку під час вимірювання артеріального тиску

by Max

Не можна вимірювати тиск на одній і тій самій руці кілька разів поспіль без часового інтервалу, оскільки всі наступні показники будуть помилковими. Про це розповіли лікарі-терапевти, інформує KURAZH.

Під час вимірювання тиску скорочуються артерії на руці. У підсумку всі наступні виміри показуватимуть вищий тиск, ніж насправді. Правильний результат буває тільки під час першого вимірювання, підкреслили медики.

За їх словами, за необхідності потрібно почекати тридцять хвилин і знову зробити заміри на тій самій руці. Лікарі нагадали, що завжди слід вимірювати тиск у спокійному стані й лише один раз. Якщо все ж таки долають сумніви, то можна зняти показання з другої руки, за різних значень із першої необхідно вважати вищий тиск правильним, пояснили медики.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.