Головна Life style Легко виростите міцну і здорову розсаду — допоможе підживлення з меду: розкриваємо рецепт

Легко виростите міцну і здорову розсаду — допоможе підживлення з меду: розкриваємо рецепт

by Max
Легко виростите міцну і здорову розсаду — допоможе підживлення з меду: розкриваємо рецепт

Взимку багато дачників традиційно займаються розведенням розсади. Надалі її часто висаджують прямо на город. Однак зробити цього не вийде, якщо паростки виявилися занадто слабкими та почали гинути. Агрономи розповіли городникам про диво-підживлення, здатне врятувати будь-яку розсаду, інформує KURAZH.

За словами фахівців, у разі серйозних проблем із розсадою варто вдатися до використання незвичайних засобів. Наприклад, старого меду. З нього можна приготувати безцінне добриво для розсади. Зробити це можна кількома способами.

У першому випадку знадобиться взяти літр води, після чого розчинити в ній чайну ложку натурального меду. Слід ретельно розмішати солодкість, щоб вона повністю розчинилася в рідині. Після цього залишиться тільки полити нею розсаду. Рекомендується робити це раз на 10-14 днів, причому прямо під корінь.

Завдяки такому способу листя розсади почне розвиватися активніше, а стебла стануть значно міцнішими.

Використовувати мед можна і по-іншому. Знадобиться приготувати звичайне зелене добриво з бур’янів, після чого додати в нього мед, дріжджі або старе варення. Наприкінці залишиться тільки дати засобу настоятися протягом кількох днів. Щойно на поверхні суміші з’являться бульбашки, його знадобиться відправити на грядки. Однак такий спосіб актуальний виключно для весни або літа.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.